Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
NIKE Air Max Genome
Машки патики
Код на производ:
(DC9410-001)
NIKE

NIKE Air Max Genome

Претходна цена
11.590 ДЕН
Моментална цена
11.590 ДЕН
Моментална цена
11.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 12 46 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
11 45 29
12 46 30
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош