Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
Детски патики
Код на производ:
(HR0295)
adidas

adidas RUN 70s

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
2.790 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прославете ги 70-тите во детските патики за трчање adidas Run 70-тите. Комбинација од ретро вибрации и допир на модерно, тие ви даваат спортски изглед без да ја жртвувате удобноста. Тие се вистинската дефиниција за лежерно и спортско. Мрежестиот горен дел обезбедува совршена дише, а средниот ѓон Cloudfoam обезбедува одлично амортизирање и враќање на енергијата со секој чекор. Патиките се со плиток профил со класични врвки и познатите 3-риги. Заштитните облоги на прстите и петите додаваат допир на носталгија. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини. Горниот дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина. Спецификација: Детски патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Заштитни слоеви за прсти и пети Текстилен ентериер Среден ѓон Cloudfoam Гумен ѓон.
Подетално

Прославете ги 70-тите во детските патики за трчање adidas Run 70-тите. Комбинација од ретро вибрации и допир на модерно, тие ви даваат спортски изглед без да ја жртвувате удобноста. Тие се вистинската дефиниција за лежерно и спортско. Мрежестиот горен дел обезбедува совршена дише, а средниот ѓон Cloudfoam обезбедува одлично амортизирање и враќање на енергијата со секој чекор. Патиките се со плиток профил со класични врвки и познатите 3-риги. Заштитните облоги на прстите и петите додаваат допир на носталгија. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини. Горниот дел содржи најмалку 50% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Детски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Заштитни слоеви за прсти и пети
 • Текстилен ентериер
 • Среден ѓон Cloudfoam
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош