Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DJ6012-102)
NIKE

NIKE Kyrie Low 5

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie Low 5 се машки кошаркарски патики со атрактивен, спортски изглед. Овие патики се ноќна мора за сите бранители. Тие им овозможуваат на играчите да користат брзина со постојана контрола на движењето и топката и при брзи промени на насоката. За време на движењето најголема енергија се постигнува во предниот дел на стапалото. Единицата Zoom Air обезбедува максимално враќање на енергијата и овозможува експлозивни движења, промена на насоката и брзината. Врвките се навојуваат низ испреплетените ремени во предниот дел на стапалото. Кога ќе ги затегнете врвките, тие се повлекуваат надолу за да ви го одржат стапалото удобно и безбедно. Пената во средниот ѓон е мека и мазна, а компјутерски генерираната шема на ѓонот ви овозможува да забрзувате, забавувате и менувате правецот додека одржувате максимална контрола на вашите движења. Доколку сакате да ја покажете целата своја моќ во играта под обрачите, овие кошаркарски патики на Nike се најдобриот избор за вас. Спецификација: Машки кошаркарски патики Врвки Зајакнување на прстите Единица за зумирање воздух Лого на Nike Пена во средниот ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Nike Kyrie Low 5 се машки кошаркарски патики со атрактивен, спортски изглед. Овие патики се ноќна мора за сите бранители. Тие им овозможуваат на играчите да користат брзина со постојана контрола на движењето и топката и при брзи промени на насоката. За време на движењето најголема енергија се постигнува во предниот дел на стапалото. Единицата Zoom Air обезбедува максимално враќање на енергијата и овозможува експлозивни движења, промена на насоката и брзината. Врвките се навојуваат низ испреплетените ремени во предниот дел на стапалото. Кога ќе ги затегнете врвките, тие се повлекуваат надолу за да ви го одржат стапалото удобно и безбедно. Пената во средниот ѓон е мека и мазна, а компјутерски генерираната шема на ѓонот ви овозможува да забрзувате, забавувате и менувате правецот додека одржувате максимална контрола на вашите движења. Доколку сакате да ја покажете целата своја моќ во играта под обрачите, овие кошаркарски патики на Nike се најдобриот избор за вас.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски патики
 • Врвки
 • Зајакнување на прстите
 • Единица за зумирање воздух
 • Лого на Nike
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош