Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
adidas RUN 70s
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HP7858)
adidas

adidas RUN 70s

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за трчање adidas Run 70-тите се комбинација од ретро вибрации и модерен шмек. Тие ви даваат спортски изглед, без да ја жртвуваат удобноста. Носете ги во оние денови кога сакате да ги работите секојдневните обврски и да изгледате добро додека го правите тоа. Тие се вистинската дефиниција за лежерно и спортско. Женските патики за трчање adidas Run 70-тите се направени од рециклирани материјали со високи перформанси. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од мрежа, текстил и велур Текстилен ентериер Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Женските патики за трчање adidas Run 70-тите се комбинација од ретро вибрации и модерен шмек. Тие ви даваат спортски изглед, без да ја жртвуваат удобноста. Носете ги во оние денови кога сакате да ги работите секојдневните обврски и да изгледате добро додека го правите тоа. Тие се вистинската дефиниција за лежерно и спортско. Женските патики за трчање adidas Run 70-тите се направени од рециклирани материјали со високи перформанси.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мрежа, текстил и велур
 • Текстилен ентериер
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош