Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
NIKE Nike Revolution 6 Next Nature
Детски патики
Код на производ:
(DV3183-001)
NIKE

NIKE Nike Revolution 6 Next Nature

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобноста ни е најважна кога се во прашање нашите најмлади спортисти, затоа за нив направивме бебешки патики Nike Revolution 6 Next Nature. Тие се лесни, дишат и се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Ова специјално издание ги инспирира малите да цртаат и да се изразат преку уметноста. Феноменалниот принт на Најк изгледа како нивниот омилен постер. Би сакале да видиме што ќе направат сами! Лесниот текстил обезбедува дишење за целосна свежина и пријатно чувство во текот на денот. Еластичните врвки и велкрото го олеснуваат ставањето и вадењето. Меката пена под нозете создава кадифена амортизација со секој чекор. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење. Дополнителен слој на кожа над прстите го зајакнува овој дел и го прави поотпорен на триење. Спецификација: Lifestyle патики за бебиња Плиток профил Еластични врвки и велкро Горен дел кој дише Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Удобноста ни е најважна кога се во прашање нашите најмлади спортисти, затоа за нив направивме бебешки патики Nike Revolution 6 Next Nature. Тие се лесни, дишат и се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Ова специјално издание ги инспирира малите да цртаат и да се изразат преку уметноста. Феноменалниот принт на Најк изгледа како нивниот омилен постер. Би сакале да видиме што ќе направат сами! Лесниот текстил обезбедува дишење за целосна свежина и пријатно чувство во текот на денот. Еластичните врвки и велкрото го олеснуваат ставањето и вадењето. Меката пена под нозете создава кадифена амортизација со секој чекор. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење. Дополнителен слој на кожа над прстите го зајакнува овој дел и го прави поотпорен на триење.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за бебиња
 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро
 • Горен дел кој дише
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош