Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
Женски патики
Код на производ:
(DZ7288-600)
NIKE

NIKE Air Max INTRLK Lite

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max INTRLK Lite се женски патики lifestyle во кои ќе покажете дека сте сензационални затоа што се. Rethought Air перничињата нудат неповторливо чувство на удобност. Лесните материјали што се лесни за комбинирање се издржливи и долготрајни, а истовремено нудат дишење и мекост. Гумениот ѓон Waffle, инспириран од старите Nike патики, ќе ви обезбеди одлично држење и стабилност, додека ниската јака е поставена, удобна и изгледа многу стилски. Овие патики нудат уникатно чувство кое само Air Max може да ви го даде. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Премислени воздушни перничиња Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max INTRLK Lite се женски патики lifestyle во кои ќе покажете дека сте сензационални затоа што се. Rethought Air перничињата нудат неповторливо чувство на удобност. Лесните материјали што се лесни за комбинирање се издржливи и долготрајни, а истовремено нудат дишење и мекост. Гумениот ѓон Waffle, инспириран од старите Nike патики, ќе ви обезбеди одлично држење и стабилност, додека ниската јака е поставена, удобна и изгледа многу стилски. Овие патики нудат уникатно чувство кое само Air Max може да ви го даде.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Премислени воздушни перничиња
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR2395-600
  5.943 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.490 ДЕН
  Помош