Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
NIKE Air Max Sport Clash
Машки патики
Код на производ:
(CW4555-110)
NIKE

NIKE Air Max Sport Clash

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Sport Clash е машка lifestyle патика чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Видливата единица за воздух го амортизира секој чекор, додека средниот ѓон од пена дополнително го подига нивото на удобност. Дезенираниот гумен ѓон совршено се фаќа за секоја површина, зајакнувајќи го вашиот самоуверен став.Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врвки Горен дел: кожа, текстил, мрежа Среден ѓон од пена Видлива Air единица Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max Sport Clash е машка lifestyle патика чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Видливата единица за воздух го амортизира секој чекор, додека средниот ѓон од пена дополнително го подига нивото на удобност. Дезенираниот гумен ѓон совршено се фаќа за секоја површина, зајакнувајќи го вашиот самоуверен став.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел: кожа, текстил, мрежа
 • Среден ѓон од пена
 • Видлива Air единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош