Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
Женски патики
Код на производ:
(DX3705-001)
NIKE

NIKE Air Max INTRLK Lite

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За да бидете сензација, треба да почувствувате сензација, а тоа можат да го обезбедат женските lifestyle патики Nike Air Max INTRLK Lite. Добро дизајнираните воздушни перничиња ја менуваат приказната за удобноста, со зголемена одзивност и совршена количина на отскокнување. Лесните материјали се лесни за стилизирање, лесни за одржување и многу отпорни. Гумениот ѓон со шема „ Waffle “ дава вистински шмек на Nike. Воздушното перниче обезбедува поддршка и амортизирање со совршена количина на отскокнување. Текстилниот горен дел има мрежести детали за дишење и лесно чувство. Гумениот ѓон обезбедува добар стисок, издржливост и наследен стил. Поставен е плиток отвор околу глуждот за убав изглед и уште подобро чувство. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Текстилен горен дел Среден ѓон од пена Воздушно перниче Гумен ѓон Waffle.
Подетално

За да бидете сензација, треба да почувствувате сензација, а тоа можат да го обезбедат женските lifestyle патики Nike Air Max INTRLK Lite. Добро дизајнираните воздушни перничиња ја менуваат приказната за удобноста, со зголемена одзивност и совршена количина на отскокнување. Лесните материјали се лесни за стилизирање, лесни за одржување и многу отпорни. Гумениот ѓон со шема „ Waffle “ дава вистински шмек на Nike. Воздушното перниче обезбедува поддршка и амортизирање со совршена количина на отскокнување. Текстилниот горен дел има мрежести детали за дишење и лесно чувство. Гумениот ѓон обезбедува добар стисок, издржливост и наследен стил. Поставен е плиток отвор околу глуждот за убав изглед и уште подобро чувство. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Воздушно перниче
 • Гумен ѓон Waffle

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош