Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
adidas ZX 22 BOOST W
Женски патики
Код на производ:
(GW8317)
adidas

adidas ZX 22 BOOST W

Претходна цена
8.188 ДЕН
Моментална цена
8.188 ДЕН
Цена со попуст
4.094 ДЕН
Заштеда: 4.094 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3- 36 22.1
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
  • 7 40 2/3 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX0715
2.582 ДЕН
Заштеда 30%
3.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош