Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DR5720-001)
NIKE

NIKE Air Zoom Bella 6

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ослободете ја вашата најдлабока сила и дух во женските патики за вежбање Nike Air Zoom Bella 6. Нивниот дизајн поддржува вежби за кревање, експлозивни движења и други тешки вежби на подот. Новата единица Zoom Air се протега од петицата до средината на стапалото, додавајќи удобност со високи перформанси на секој чекор. Иновативното предно стапало создава повеќе волумен, за сеопфатно вклопување додека ја одржува самодовербата. Мрежата во средниот дел ја подобрува поддршката без целосно фиксирање на стапалото. Внатрешниот чорап го подобрува вклопувањето. Гумената обвивка создава интуитивна стабилност на петицата за дополнителна издржливост. Елегантните дизајнерски линии додаваат стил кој ве води од теретана во текот на денот. Спецификација: Плиток профил Врвки Единица Zoom Air Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Ослободете ја вашата најдлабока сила и дух во женските патики за вежбање Nike Air Zoom Bella 6. Нивниот дизајн поддржува вежби за кревање, експлозивни движења и други тешки вежби на подот. Новата единица Zoom Air се протега од петицата до средината на стапалото, додавајќи удобност со високи перформанси на секој чекор. Иновативното предно стапало создава повеќе волумен, за сеопфатно вклопување додека ја одржува самодовербата. Мрежата во средниот дел ја подобрува поддршката без целосно фиксирање на стапалото. Внатрешниот чорап го подобрува вклопувањето. Гумената обвивка создава интуитивна стабилност на петицата за дополнителна издржливост. Елегантните дизајнерски линии додаваат стил кој ве води од теретана во текот на денот.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Zoom Air
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош