Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
adidas Stan Smith
Машки патики
Код на производ:
(FX5501)
adidas

adidas Stan Smith

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Stan Smith се машки lifestyle патики инспирирани од познатиот тенисер и елеганцијата на овој спорт. Силуетата на овие патики не е променета пред 50 години, додека светот брзо се менува. Затоа решивме да користиме само рециклиран полиестер до 2024 година. Овој модел на патики има горен дел кој е изработен од Primegreen кој вклучува 50% рециклиран материјал, дури и ѓонот е направен од гумен отпад. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и adidas лого што ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Облечете ги овие adidas патики, помогнете во кампањата за почиста планета и уживајте во целодневната удобност и комфор. Освојувајте со препознатлив стил и спортска елеганција која никогаш не излегува од мода. Спецификација: Машки патики – lifestyle Горниот дел е изработе од Primegreen кој вклучува 50% рециклиран материјал Врвки Плиток профил Перфорации на страничните панели adidas лого Гумен ѓон.
Подетално

adidas Stan Smith се машки lifestyle патики инспирирани од познатиот тенисер и елеганцијата на овој спорт. Силуетата на овие патики не е променета пред 50 години, додека светот брзо се менува. Затоа решивме да користиме само рециклиран полиестер до 2024 година. Овој модел на патики има горен дел кој е изработен од Primegreen кој вклучува 50% рециклиран материјал, дури и ѓонот е направен од гумен отпад. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и adidas лого што ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини. Облечете ги овие adidas патики, помогнете во кампањата за почиста планета и уживајте во целодневната удобност и комфор. Освојувајте со препознатлив стил и спортска елеганција која никогаш не излегува од мода.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горниот дел е изработе од Primegreen кој вклучува 50% рециклиран материјал
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Перфорации на страничните панели
 • adidas лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX1745
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.212 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.588 ДЕН
  Помош