Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
NIKE Air Max Flyknit Racer
Машки патики
Код на производ:
(DJ6106-001)
NIKE

NIKE Air Max Flyknit Racer

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
11.990 ДЕН
Моментална цена
11.990 ДЕН
Моментална цена
11.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Flyknit Racer се машки lifestyle патики кои комбинираат ретро и модерни детали Класиката се врати, спортскиот дизајн и новите модерни детали гарантираат лесно вклопување на овие патики во вашиот спортско-елегантен стил. Споивме две икони, стара и нова и ги надминавме сите очекувања. Неверојатно лесното и воздушно револуционеренно Flyknit горниште совршено ги обвиткува вашите стапала и им ја дава потребната цврстина. Деталите на мекиот синтетички велур му даваат ретро вибрација на овие патики. Удобните Air Max перничиња обезбедуваат одлично еластично амортизирање, совршена удобност и леснотија при движење. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги овие Nike машки паптики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн. Спецификација: Машки lifestyle патики Nike лого Air Max перничиња Горен дел: Flyknit и синтетички велур Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max Flyknit Racer се машки lifestyle патики кои комбинираат ретро и модерни детали Класиката се врати, спортскиот дизајн и новите модерни детали гарантираат лесно вклопување на овие патики во вашиот спортско-елегантен стил. Споивме две икони, стара и нова и ги надминавме сите очекувања. Неверојатно лесното и воздушно револуционеренно Flyknit горниште совршено ги обвиткува вашите стапала и им ја дава потребната цврстина. Деталите на мекиот синтетички велур му даваат ретро вибрација на овие патики. Удобните Air Max перничиња обезбедуваат одлично еластично амортизирање, совршена удобност и леснотија при движење. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги овие Nike машки паптики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Nike лого
 • Air Max перничиња
 • Горен дел: Flyknit и синтетички велур
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош