за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
NIKE Air Zoom Bella 6
Код на производ: DR5720-601
NIKE

NIKE Air Zoom Bella 6

Код на производ: DR5720-601
Ослободете ја вашата најдлабока сила и дух во женските патики за вежбање Nike Air Zoom Bella 6. Нивниот дизајн поддржува вежби за кревање, експлозивни движења и други тешки вежби на подот. Новата единица Zoom Air се протега од петицата до средината на стапалото, додавајќи удобност со високи перформанси при секој чекор. Иновативното предно стапало создава повеќе волумен, за сеопфатно вклопување додека ја одржува самодовербата. Мрежата во средниот дел ја подобрува поддршката без целосно фиксирање на стапалото. Внатрешниот чорап го подобрува вклопувањето. Гумената обвивка создава интуитивна стабилност на петицата за дополнителна издржливост. Елегантните дизајнерски линии додаваат стил кој ве води од теретана во текот на денот. Спецификација: Плиток профил Врвки Единица Zoom Air Среден ѓон од пена Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
4.952 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Ослободете ја вашата најдлабока сила и дух во женските патики за вежбање Nike Air Zoom Bella 6. Нивниот дизајн поддржува вежби за кревање, експлозивни движења и други тешки вежби на подот. Новата единица Zoom Air се протега од петицата до средината на стапалото, додавајќи удобност со високи перформанси при секој чекор. Иновативното предно стапало создава повеќе волумен, за сеопфатно вклопување додека ја одржува самодовербата. Мрежата во средниот дел ја подобрува поддршката без целосно фиксирање на стапалото. Внатрешниот чорап го подобрува вклопувањето. Гумената обвивка создава интуитивна стабилност на петицата за дополнителна издржливост. Елегантните дизајнерски линии додаваат стил кој ве води од теретана во текот на денот.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Zoom Air
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV3950-800
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DO9837-601
  7.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики CQ9545-600
  3.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air Zoom Bella 6
  Патики
  NIKE Air Zoom Bella 6