за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
CHAMPION Cada
Код на производ: S11633-MS042
CHAMPION

CHAMPION Cada

Код на производ: S11633-MS042
Champion CADA се женски lifestyle патики кои ќе ви се допаднат на прв поглед, а ќе ги засакате со првиот чекор. Тие се карактеризираат со светла дизајн и позната удобност. Модерниот дизајн со логото Champion го истакнува вашиот спортски и елегантен изглед. Горниот дел е изработен од ткаенина која обезбедува флексибилност и мекост, а гумениот ѓон одлично се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил. Спецификација:• Женски патики – lifestyle• Лого на Champion• Плиток профил• Врвки.
3.490 ДЕН
2.792 ДЕН
2.233 ДЕН
Заштеда: 1.257 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36 22.5
  • 37 37 23.5
  • 38 38 24
  • 39 39 25
  • 40 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Champion CADA се женски lifestyle патики кои ќе ви се допаднат на прв поглед, а ќе ги засакате со првиот чекор. Тие се карактеризираат со светла дизајн и позната удобност. Модерниот дизајн со логото Champion го истакнува вашиот спортски и елегантен изглед. Горниот дел е изработен од ткаенина која обезбедува флексибилност и мекост, а гумениот ѓон одлично се прилепува на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил.
Спецификација:
• Женски патики – lifestyle
• Лого на Champion
• Плиток профил
• Врвки

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233F113-10
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233F113-81
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF233F104-61
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION Cada
Патики
CHAMPION Cada