Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HP2391)
adidas

adidas DURAMO 10

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Цена со попуст
3.030 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од утринското вежбање јога, преку секојдневните задолженија, до вечерните излегувања со пријателите, женските патики за трчање adidas Duramo 10 ќе ви овозможат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени хеланки за врвни спортско-лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека ултра лесната амортизација го штити секој ваш чекор. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Бесшевни потпорни слоеви Мека пета LIGHTMOTION удобност Гумен ѓон.
Подетално

Од утринското вежбање јога, преку секојдневните задолженија, до вечерните излегувања со пријателите, женските патики за трчање adidas Duramo 10 ќе ви овозможат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени хеланки за врвни спортско-лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека ултра лесната амортизација го штити секој ваш чекор. Горниот дел од овие патики има најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Бесшевни потпорни слоеви
 • Мека пета
 • LIGHTMOTION удобност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош