Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
adidas ULTRABOUNCE
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HQ3787)
adidas

adidas ULTRABOUNCE

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.470 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските пратики за трчање adidas ULTRABOUNCE ви помагаат да го направите следниот чекор во вашето трчање. Лесните BOUNCE перничиња обезбедуваат удобност и флексибилност за да ве одржуваат енергија додека додавате повеќе километри во вашата дневна рутина. Издржливиот гумен ѓон обезбедува влечење на различни површини за да можете да чекорите со сигурност. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел BOUNCE среден ѓон Текстилен ентериер Гумен ѓон Тежина: 586,8 g Наклон: 9 mm.
Подетално

Женските пратики за трчање adidas ULTRABOUNCE ви помагаат да го направите следниот чекор во вашето трчање. Лесните BOUNCE перничиња обезбедуваат удобност и флексибилност за да ве одржуваат енергија додека додавате повеќе километри во вашата дневна рутина. Издржливиот гумен ѓон обезбедува влечење на различни површини за да можете да чекорите со сигурност. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • BOUNCE среден ѓон
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон
 • Тежина: 586,8 g
 • Наклон: 9 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош