Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
CHAMPION Nigat
Детски патики
Код на производ:
(S32789-RS001)
CHAMPION

CHAMPION Nigat

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вашето малечко момче нека биде подготвено за сите авантури во детските lifestyle патики за помали момчиња NIGAT PS. Горниот дел на патиката е изработен од комбинација на полиуретан и мрежен материјал со најголем дел од полиуретан, а оваа комбинација ги прави Champion NIGAT PS многу удобни патики и лесни за одржување. Покрај врвките, има и лента за велкро за дополнителна сигурност при сите авантури на вашите малечки. Стабилниот ѓон ќе обезбеди стабилност и ќе спречи лизгање. Спецификација:• Плиток профил• Мрежеста ткаенина и горен дел од полиуретан (95%PU+5%MESH)• Врвки и велкро• За мали момчиња (4-10)• Стабилен ѓон кој спречува лизгање.
Подетално

Вашето малечко момче нека биде подготвено за сите авантури во детските lifestyle патики за помали момчиња NIGAT PS. Горниот дел на патиката е изработен од комбинација на полиуретан и мрежен материјал со најголем дел од полиуретан, а оваа комбинација ги прави Champion NIGAT PS многу удобни патики и лесни за одржување. Покрај врвките, има и лента за велкро за дополнителна сигурност при сите авантури на вашите малечки. Стабилниот ѓон ќе обезбеди стабилност и ќе спречи лизгање.
Спецификација:
• Плиток профил
• Мрежеста ткаенина и горен дел од полиуретан (95%PU+5%MESH)
• Врвки и велкро
• За мали момчиња (4-10)
• Стабилен ѓон кој спречува лизгање

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

 • Julija
  Julija

  Prekrasen proizvod i preljubezen personal

  18.05.2023. 16:49

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32788-BS501
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32789-WW001
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32787-BS501
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош