за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
adidas GRAND COURT MICKEY
Код на производ: HP7759
adidas

adidas GRAND COURT MICKEY

Код на производ: HP7759
Код на производителот: LTJ76
Вашето малечко наскоро ќе го надмине Disney's Mickey во детските унисекс патики за животен стил на adidas GRAND COURT MICKEY за бебиња и мали деца. Мазниот горен и мекиот ѓон поддржуваат растечки стапала. Малите раце лесно ќе го совладаат велкрото, додека графиката на Мики Маус ја додава магијата на Дизни. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Велкро Горен дел од вештачка кожа Текстилен ентериер Удобен среден ѓон Гумен ѓон ©Дизни.
2.388 ДЕН
1.671 ДЕН
1.671 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9-K 27 16.1
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Вашето малечко наскоро ќе го надмине Disney's Mickey во детските унисекс патики за животен стил на adidas GRAND COURT MICKEY за бебиња и мали деца. Мазниот горен и мекиот ѓон поддржуваат растечки стапала. Малите раце лесно ќе го совладаат велкрото, додека графиката на Мики Маус ја додава магијата на Дизни. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилен ентериер
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • ©Дизни

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY2576
  1.671 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ9467
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HP8971
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas GRAND COURT MICKEY
  Патики
  adidas GRAND COURT MICKEY