Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
Машки патики за трчање
Код на производ:
(HQ4130)
adidas

adidas DURAMO 10

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од утринското вежбање во теретана, преку секојдневните обврски, до вечерните излегувања со пријателите, машките патики за трчање adidas Duramo 10 ќе ви овозможат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени шорцеви за трчање за врвни спортско-лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека ултра лесната амортизација го штити секој ваш чекор. Машките патики за трчање adidas Duramo 10 се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Бесшевни потпорни слоеви Мека пета LIGHTMOTION удобност Гумен ѓон.
Подетално

Од утринското вежбање во теретана, преку секојдневните обврски, до вечерните излегувања со пријателите, машките патики за трчање adidas Duramo 10 ќе ви овозможат удобност и стил. Комбинирајте ги со вашите омилени шорцеви за трчање за врвни спортско-лежерни вибрации. Мрежестиот горен дел им помага на вашите стапала да останат свежи и суви, додека ултра лесната амортизација го штити секој ваш чекор. Машките патики за трчање adidas Duramo 10 се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Бесшевни потпорни слоеви
 • Мека пета
 • LIGHTMOTION удобност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош