Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
LOTTO DEBRA
Женски патики
Код на производ:
(LTF203F101-01)
LOTTO

LOTTO DEBRA

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
1.895 ДЕН
Заштеда: 1.895 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 31 31
 • 31,5 31,5
 • 32 32
 • 32,5 32,5
 • 33 33
 • 33,5 33,5
 • 34 34
 • 34,5 34,5
 • 35 35
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 40,5 40,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35
35,5
36 36
36,5
37 37
37,5
38 38
38,5
39 39
39,5
40 40
40,5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203F101-03
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош