Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
Машки патики
Код на производ:
(DQ3995-002)
NIKE

NIKE Air Max SC

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со своите познати дизајнерски линии, ретро изглед и секако, видливото воздушно перниче, Nike Air Max SC машките lifestyle патики се совршено парче кое ке го надополни секој ваш outfit. Издржливите и лесни материјали ги задоволуваат барањата, што ги прави лесен избор за сите прилики. Кожниот горен дел обезбедува издржлива конструкција која е удобна при целодневно носење. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, Air Max единицата во петицата обезбедува одлично амортизирање. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и добро прилепување на површина. Спецификација: Плиток профил Врвки Air Max единица Горен дел: кожа Среден ѓон од пена Гумен ѓон .
Подетално

Со своите познати дизајнерски линии, ретро изглед и секако, видливото воздушно перниче, Nike Air Max SC машките lifestyle патики се совршено парче кое ке го надополни секој ваш outfit. Издржливите и лесни материјали ги задоволуваат барањата, што ги прави лесен избор за сите прилики. Кожниот горен дел обезбедува издржлива конструкција која е удобна при целодневно носење. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, Air Max единицата во петицата обезбедува одлично амортизирање. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и добро прилепување на површина.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Air Max единица
 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош