Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Max Protect
SKECHERS Max Protect
SKECHERS Max Protect
SKECHERS Max Protect
Машки патики
Код на производ:
(237308-CAMO)
SKECHERS

SKECHERS Max Protect

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS MAX PROTECT машките lifestyle патики инспирирани од трчањето по патека се едноставни, лесни и безбедни. Тие се направени од совршена комбинација на материјали и ви даваат удобност и удобност дури и во најсложените ситуации. Лесниот и мрежест горен дел што дише нуди свежина и безбедност. Патиките се со низок профил со јазиче и петица што го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Мекиот среден ѓон додава удобност и обезбедува одлично амортизирање. Цврстиот ѓон обезбедува сила и го продолжува животниот век на овие патики, а во исто време обезбедува одлично држење на сите видови површини. Облечете ги овие модерни патики SKECHERS и тргнете во нови градски или планински авантури. Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Лого на SKECHERS Јазик и јазиче за пети Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS MAX PROTECT машките lifestyle патики инспирирани од трчањето по патека се едноставни, лесни и безбедни. Тие се направени од совршена комбинација на материјали и ви даваат удобност и удобност дури и во најсложените ситуации. Лесниот и мрежест горен дел што дише нуди свежина и безбедност. Патиките се со низок профил со јазиче и петица што го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Мекиот среден ѓон додава удобност и обезбедува одлично амортизирање. Цврстиот ѓон обезбедува сила и го продолжува животниот век на овие патики, а во исто време обезбедува одлично држење на сите видови површини. Облечете ги овие модерни патики SKECHERS и тргнете во нови градски или планински авантури.

Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Лого на SKECHERS
 • Јазик и јазиче за пети
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош