Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
LOTTO NEXUS
Машки патики
Код на производ:
(LTF203M109-01)
LOTTO

LOTTO NEXUS

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 29
 • 44.5 44.5
 • 45 45 30
 • 45.5 45.5
 • 46 46 31
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40 25
40.5 40.5
41 41 26
41.5 41.5
42 42 27
42.5 42.5
43 43 28
43.5 43.5
44 44 29
44.5 44.5
45 45 30
45.5 45.5
46 46 31
46.5 46.5
47
47.5
48
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203M109-31
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA193126-62
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош