Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
Женски патики
Код на производ:
(DM7590-201)
NIKE

NIKE Court Legacy Lift

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кренете го вашиот стил на повисоко ниво со Nike Court Legacy Lift женските lifestyle патики. Нивниот класичен дизајн кој се одликува со среден ѓон на платформа, нагласувајќи ја вашата цврста силуета. И не грижете се, ние ја задржавме формата што ја сакате. Спецификација: Плиток профил Врвки Слоевит горен дел Мек јазик Среден ѓон на платформа Гумен надворешен ѓон .
Подетално

Кренете го вашиот стил на повисоко ниво со Nike Court Legacy Lift женските lifestyle патики. Нивниот класичен дизајн кој се одликува со среден ѓон на платформа, нагласувајќи ја вашата цврста силуета. И не грижете се, ние ја задржавме формата што ја сакате.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Слоевит горен дел
 • Мек јазик
 • Среден ѓон на платформа
 • Гумен надворешен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош