за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
Код на производ: 302315L-PKMT
SKECHERS

SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L

Код на производ: 302315L-PKMT
SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-SIMPLY L се детски патики за помали девојчиња. Детските патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи детските стапала. Прицврстувањето со велкро, еластичните врвки и јазичето на потпетица обезбедуваат одлична персонализација и ги прават овие удобни патики лесно да се облекуваат и соблекуваат. На страната на ѓонот има шарени отпечатоци од срце, кои постојано ќе ги потсетуваат вашите девојки на вашата љубов кон нив. Малку поголемиот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорот, што е многу важно за вашите мали слатки. Спецификација: Патики за девојчиња Велкро Еластични врвки Отпечатоци од срце на ѓонот Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.990 ДЕН
3.990 ДЕН
3.192 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 16.5
 • 28 28 17.5
 • 29 29 18.5
 • 30 30 19
 • 31 31 19.5
 • 32 32 20
 • 33 33 20.5
 • 33,5 33.5 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

SKECHERS FLUTTER HEART LIGHTS-SIMPLY L се детски патики за помали девојчиња. Детските патики SKECHERS се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневни активности и слободно време. Горниот дел е лесен и удобен, но во исто време цврсто ги држи детските стапала. Прицврстувањето со велкро, еластичните врвки и јазичето на потпетица обезбедуваат одлична персонализација и ги прават овие удобни патики лесно да се облекуваат и соблекуваат. На страната на ѓонот има шарени отпечатоци од срце, кои постојано ќе ги потсетуваат вашите девојки на вашата љубов кон нив. Малку поголемиот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на чекорот, што е многу важно за вашите мали слатки.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Велкро
 • Еластични врвки
 • Отпечатоци од срце на ѓонот
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L
  Патики
  SKECHERS Flutter Heart Lights-Simply L