Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
NIKE Jr.Phantom GT2 Club
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(DC0825-167)
NIKE

NIKE Jr.Phantom GT2 Club

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jr. Phantom GT2 Club Indoor Court детските патики за фудбал наменети за затворен терен се дизајнирани за прецизност и моќност на натпреварот. Горниот дел од мазната синтетичка кожа е издржлив и лесен за одржување. Страничните врвки нудат голема површина за додавање и шутирање. Гумениот ѓон е дизајниран за играње на паркет и други рамни површини без да остава траги. Нека вештите мали фудбалери го водат својот тим до победа во детските патики Nike Jr. Phantom GT2 Club Indoor Court. Спецификација: Дизајниран за мал фудбал Горен дел од синтетичка кожа.
Подетално

Nike Jr. Phantom GT2 Club Indoor Court детските патики за фудбал наменети за затворен терен се дизајнирани за прецизност и моќност на натпреварот. Горниот дел од мазната синтетичка кожа е издржлив и лесен за одржување. Страничните врвки нудат голема површина за додавање и шутирање. Гумениот ѓон е дизајниран за играње на паркет и други рамни површини без да остава траги. Нека вештите мали фудбалери го водат својот тим до победа во детските патики Nike Jr. Phantom GT2 Club Indoor Court.
Спецификација:

 • Дизајниран за мал фудбал
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош