Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
Машки патики
Код на производ:
(217029-1MY)
LOTTO

LOTTO SPEEDRIDE 600 X

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.614 ДЕН
Заштеда: 1.076 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 48.5
 • 15 49 33
 • 5.5 5.5
 • 6 39 24
 • 6.5 39 24,5
 • 7 39.5 25
 • 7.5 40 25,5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26,5
 • 9 42 27
 • 9.5 42,5 27,5
 • 10 43 28
 • 10.5 43,5 28,5
 • 11 44 29
 • 11.5 45 29,5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30,5
 • 13 47 31
 • 13.5 47.5 31,5
 • 14 48 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 48.5
15 49 33
5.5 5.5
6 39 24
6.5 39 24,5
7 39.5 25
7.5 40 25,5
8 40.5 26
8.5 41 26,5
9 42 27
9.5 42,5 27,5
10 43 28
10.5 43,5 28,5
11 44 29
11.5 45 29,5
12 45.5 30
12.5 46 30,5
13 47 31
13.5 47.5 31,5
14 48 32
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203M109-01
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203M109-31
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA193126-62
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Помош