Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
NIKE Court Borough Low 2 Bpv
Детски патики
Код на производ:
(BQ5451-120)
NIKE

NIKE Court Borough Low 2 Bpv

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се детски патики со плиток профил наменети за деца од 4 до 10 години. Ретро дизајнот инспириран од кошарката носи удобност и елегантен спортски стил. Горниот дел е изработен од природна кожа, синтетика и текстил. Патиките имаат врвки, но и селотејп што го прицврстува зглобот и го олеснува нивното облекување и соблекување. Дупната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Целата должина на гумениот ѓон добро се фаќа за различни површини. Овие патики се одличен избор за вашето дете. Можат да се носат при различни активности. Спецификација: Детски патики Плиток профил Горен дел од вистинска, синтетичка кожа и текстил Врвки и леплив велкро Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Borough Low 2 се детски патики со плиток профил наменети за деца од 4 до 10 години. Ретро дизајнот инспириран од кошарката носи удобност и елегантен спортски стил. Горниот дел е изработен од природна кожа, синтетика и текстил. Патиките имаат врвки, но и селотејп што го прицврстува зглобот и го олеснува нивното облекување и соблекување. Дупната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Целата должина на гумениот ѓон добро се фаќа за различни површини. Овие патики се одличен избор за вашето дете. Можат да се носат при различни активности.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Плиток профил
 • Горен дел од вистинска, синтетичка кожа и текстил
 • Врвки и леплив велкро
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош