Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
adidas ADVANTAGE
Детски патики за тенис
Код на производ:
(FZ0033)
adidas

adidas ADVANTAGE

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.252 ДЕН
Заштеда: 536 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 14.9
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11.5
4-K
5K 21 12.3
5-K 22 12.8
6K 23 13.2
6-K 23.5 13.6
7K 24 14
7-K 25 14.5
8K 25.5 14.9
8-K 26 15.3
9K 26.5 15.7
9-K 27 16.1
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0116
Prosecna ocena:
ocena
7
ocene
7
adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро моде...
1.322 ДЕН
Заштеда 30%
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3528
Prosecna ocena:
ocena
5
ocene
5
adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро моде...
1.252 ДЕН
Заштеда 30%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0300
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
adidas ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека ги п...
894 ДЕН
Заштеда 50%
1.788 ДЕН
Помош