Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Reebok Energen Lite
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FX1205)
Reebok

Reebok Energen Lite

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ENERGEN LITE се машки патики за трчање кои ви нудат удобност и лесно чувство кога ги носите.Овој модел е наменет за љубителите на секојдневните спортски предизвици. Горниот дел е изработен од мрежа која дише и овозможува оптимална циркулација на воздухот. Текстилните панели околу петицата и палецот го поддржуваат вашето стапало и ја зајакнуваат конструкцијата на горниот дел. Средниот ѓон е направен од мека пена FuelFoam за одлична одзивност додека поминувате километри. Гумениот ѓон е направен од материјал со рамномерна густина што го прави лесен и ви помага да ја пронајдете вашата рамнотежа при трчање. Добро започнете го вашиот ден со овие машки патики за трчање Reebok.Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил/тантели Мрежест горен дел FuelFoam пена Гумен ѓон.
Подетално

Reebok ENERGEN LITE се машки патики за трчање кои ви нудат удобност и лесно чувство кога ги носите.Овој модел е наменет за љубителите на секојдневните спортски предизвици. Горниот дел е изработен од мрежа која дише и овозможува оптимална циркулација на воздухот. Текстилните панели околу петицата и палецот го поддржуваат вашето стапало и ја зајакнуваат конструкцијата на горниот дел. Средниот ѓон е направен од мека пена FuelFoam за одлична одзивност додека поминувате километри. Гумениот ѓон е направен од материјал со рамномерна густина што го прави лесен и ви помага да ја пронајдете вашата рамнотежа при трчање. Добро започнете го вашиот ден со овие машки патики за трчање Reebok.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил/тантели
 • Мрежест горен дел
 • FuelFoam пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5
  14
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош