Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DH0623-300)
NIKE

NIKE ZoomX Zegama

Претходна цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Цена со попуст
9.112 ДЕН
Заштеда: 2.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ZoomX Zegama се машки патики за трејл трчање. Дизајнирани опримално да се прилепуваат на површина и да обезбедат супериорна стабилност, тие ќе ви овозможат да се искачите и да постигнете подобри резултати дури и на калливите патеки. Без разлика дали станува збор за предизвикувачки, карпест пејзаж или рамна падина, овие патики ќе ви дадат самодоверба да продолжите напред. Лесниот среден Nike ZoomX ѓон е подигнат и ви овозможува амортизирање при подолги трчања. Подлабоките, разновидни жлебови се нагласени со поголемо растојание и ви овозможуваат влечна сила на непристапен терен. Мрежата на горниот дел е поцврста и пофлексибилна од стандардната мрежа на Nike патиките, обезбедувајќи ви стабилност и прозрачност. Спецификација: Машки патики за трејл трчање Плиток профил Вртење Мрежест горен дел со прошиени преклопи над прстите за дополнителна издржливост Nike ZoomX среден ѓон .
Подетално

Nike ZoomX Zegama се машки патики за трејл трчање. Дизајнирани опримално да се прилепуваат на површина и да обезбедат супериорна стабилност, тие ќе ви овозможат да се искачите и да постигнете подобри резултати дури и на калливите патеки. Без разлика дали станува збор за предизвикувачки, карпест пејзаж или рамна падина, овие патики ќе ви дадат самодоверба да продолжите напред. Лесниот среден Nike ZoomX ѓон е подигнат и ви овозможува амортизирање при подолги трчања. Подлабоките, разновидни жлебови се нагласени со поголемо растојание и ви овозможуваат влечна сила на непристапен терен. Мрежата на горниот дел е поцврста и пофлексибилна од стандардната мрежа на Nike патиките, обезбедувајќи ви стабилност и прозрачност.
Спецификација:

 • Машки патики за трејл трчање
 • Плиток профил
 • Вртење
 • Мрежест горен дел со прошиени преклопи над прстите за дополнителна издржливост
 • Nike ZoomX среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош