Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift
Женски патики за трчање
Код на производ:
(3024743-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr Machina 2 Colorshift

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Цена со попуст
8.152 ДЕН
Заштеда: 2.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Machina 2 Colorshift се женски патики за трчање. Всушност, тие се повеќе од патики за трчање. Да, тие ви ја враќаат енергијата и ви ја даваат брзината на погонската плоча на Pebax®, но исто така ве тренираат во реално време и ви помагаат да бидете подобри кога сте поврзани со UA MapMyRun®. ПОВРЗУВА СО UA MAPMYRUN™ го следи и анализира вашето време и километражата за да ви помогне да станете подобри во трчањето што го сакате и што ве исполнува. Технологијата UA HOVR™ обезбедува „бестежинско чувство“ за одржување на враќањето на енергијата што помага да се елиминира ударот. Енергетската мрежа за компресија содржи и обликува UA HOVR™ пена за да ја врати енергијата што ја внесувате. Ултралесниот мрежест горен дел со 3D растојание обезбедува зголемена дишеност и крајна брзина. Како што вашето тело испушта енергија, поставата UA RUSH™ внесена со минерали ја апсорбира и ја враќа, подобрувајќи ја издржливоста. Надворешното засилување во пределот на петицата додава стабилност и чувство на „заклучување“. Плочата за брзина на Pebax® инспирирана од клин на спринтерот го зголемува враќањето на енергијата и посилно го турка стапалото. Јаглеродните гумени жлебови под петицата носат одлично држење и издржливост во областите со голем удар. Спецификација: Женски патики за трчање (за тркачи на кои им треба рамнотежа помеѓу флексибилноста и амортизирањето) Плиток профил Врвки Лесен горен дел од мрежа UA HOVR™ технологија Навалување: 8мм Тежина: 231гр.
Подетално

Under Armour HOVR Machina 2 Colorshift се женски патики за трчање. Всушност, тие се повеќе од патики за трчање. Да, тие ви ја враќаат енергијата и ви ја даваат брзината на погонската плоча на Pebax®, но исто така ве тренираат во реално време и ви помагаат да бидете подобри кога сте поврзани со UA MapMyRun®. ПОВРЗУВА СО UA MAPMYRUN™ го следи и анализира вашето време и километражата за да ви помогне да станете подобри во трчањето што го сакате и што ве исполнува. Технологијата UA HOVR™ обезбедува „бестежинско чувство“ за одржување на враќањето на енергијата што помага да се елиминира ударот. Енергетската мрежа за компресија содржи и обликува UA HOVR™ пена за да ја врати енергијата што ја внесувате. Ултралесниот мрежест горен дел со 3D растојание обезбедува зголемена дишеност и крајна брзина. Како што вашето тело испушта енергија, поставата UA RUSH™ внесена со минерали ја апсорбира и ја враќа, подобрувајќи ја издржливоста. Надворешното засилување во пределот на петицата додава стабилност и чувство на „заклучување“. Плочата за брзина на Pebax® инспирирана од клин на спринтерот го зголемува враќањето на енергијата и посилно го турка стапалото. Јаглеродните гумени жлебови под петицата носат одлично држење и издржливост во областите со голем удар. Спецификација:

 • Женски патики за трчање (за тркачи на кои им треба рамнотежа помеѓу флексибилноста и амортизирањето)
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесен горен дел од мрежа
 • UA HOVR™ технологија
 • Навалување: 8мм
 • Тежина: 231гр

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош