Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm
Женски патики за трчање
Код на производ:
(3024763-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2 Storm

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Charged Bandit Trail 2 Storm се женски патики за трчање. Тие се специјално направени за трчање по патеки и имаат неверојатно амортизирање, стисок што е совршен дури и на каллив терен и одлична заштита што им е потребна на тркачите на патеки за да продолжат. Нивниот двобоен мрежест горен дел е лесен и дише за да ви овозможи совршена вентилација. Технологијата UA Storm го прави горниот дел водоотпорен без да го жртвува дишењето. Стратешките прекривки обезбедуваат поголема издржливост и заштита во областите кои се најмногу изложени на oштетување и кинење. Влошката се обликува на стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност. Средниот ѓон Charged Cushioning® користи обликувана пена со компресија за неверојатно амортизирање и издржливост. Вдлабнатиот ѓон обезбедува совршено држење додека трчате по угорнина или удолница по патеката. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел UA Storm технологија Наполнет среден ѓон од пена Cushioning® Навалување: 8мм.
Подетално

Under Armour Charged Bandit Trail 2 Storm се женски патики за трчање. Тие се специјално направени за трчање по патеки и имаат неверојатно амортизирање, стисок што е совршен дури и на каллив терен и одлична заштита што им е потребна на тркачите на патеки за да продолжат. Нивниот двобоен мрежест горен дел е лесен и дише за да ви овозможи совршена вентилација. Технологијата UA Storm го прави горниот дел водоотпорен без да го жртвува дишењето. Стратешките прекривки обезбедуваат поголема издржливост и заштита во областите кои се најмногу изложени на oштетување и кинење. Влошката се обликува на стапалото, елиминирајќи го лизгањето и обезбедувајќи идеална удобност. Средниот ѓон Charged Cushioning® користи обликувана пена со компресија за неверојатно амортизирање и издржливост. Вдлабнатиот ѓон обезбедува совршено држење додека трчате по угорнина или удолница по патеката. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • UA Storm технологија
 • Наполнет среден ѓон од пена Cushioning®
 • Навалување: 8мм

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош