Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
COLUMBIA Peakfreak™ II
Женски outdoor патики
Код на производ:
(2005121010)
COLUMBIA

COLUMBIA Peakfreak™ II

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Цена со попуст
6.552 ДЕН
Заштеда: 1.638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 37.5 23.1-23.6
 • 7 38 23.6-23.9
 • 7.5 38.5 23.9-24.4
 • 8 39 24.4-24.6
 • 8.5 39.5 24.6-25.1
 • 9 40 25.1-25.7
 • 9.5 40.5 25.7-25.9
 • 10 41 25.9-26.4
 • 10.5 41.5 26.4-26.9
 • 11 42 26.9-27.2
 • 11.5 11.5
 • 12 43 27.7-28.2
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia PEAKFREAK™ II се женски планинарски чевли со иновативни технологии кои ви овозможуваат да се впуштите во авантури со слобода и уживање без ограничувања. Тие имаат систем за поврзување Navic Fit™ што ја држи петата цврсто на место, нудејќи ви удобност и стабилност. Нивната едноделна конструкција OutDry™ водоотпорна и прозрачна, ја задржува водата надвор, одржувајќи ве суви и удобни за време на сите предизвици. Спецификација: Женски планинарски чевли Полудлабок профил OutDry™ водоотпорна и прозрачна горна конструкција Navic Fit™ систем за врзување.
Подетално

Columbia PEAKFREAK™ II се женски планинарски чевли со иновативни технологии кои ви овозможуваат да се впуштите во авантури со слобода и уживање без ограничувања. Тие имаат систем за поврзување Navic Fit™ што ја држи петата цврсто на место, нудејќи ви удобност и стабилност. Нивната едноделна конструкција OutDry™ водоотпорна и прозрачна, ја задржува водата надвор, одржувајќи ве суви и удобни за време на сите предизвици.
Спецификација:

 • Женски планинарски чевли
 • Полудлабок профил
 • OutDry™ водоотпорна и прозрачна горна конструкција
 • Navic Fit™ систем за врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5 37.5 23.1-23.6
  7 38 23.6-23.9
  7.5 38.5 23.9-24.4
  8 39 24.4-24.6
  8.5 39.5 24.6-25.1
  9 40 25.1-25.7
  9.5 40.5 25.7-25.9
  10 41 25.9-26.4
  10.5 41.5 26.4-26.9
  11 42 26.9-27.2
  11.5
  12 43 27.7-28.2
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош