Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DO7625-200)
NIKE

NIKE Air Zoom Pegasus 39 Shield

Претходна цена
9.590 ДЕН
Моментална цена
9.590 ДЕН
Цена со попуст
7.672 ДЕН
Заштеда: 1.918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Pegasus 39 Shield машките патики за трчање ќе ви овозможат да се радувате на дождот и свежите утра. Тие се водоотрпони и прилагодливи на сите терени, истовремено нудат пријатно чувство кое обезбедува удобна внатрешност благодарение на непобедливата комбинација на Heathered поставата и структурираната изолација инспирирана од Aeroloft технологијата. Плетениот материјал во горниот дел ги загрева вашите стапала, а кожните слоеви во пределот на прстите го спречуваат продирањето на водата. Спецификација: Плиток профил Врвки Плетен горен дел Заштитни кожни слоеви во пределот на прстите и други водоотпорни области Aeroloft технологија Storm-Tread ѓон со микро жлебови .
Подетално

Nike Air Zoom Pegasus 39 Shield машките патики за трчање ќе ви овозможат да се радувате на дождот и свежите утра. Тие се водоотрпони и прилагодливи на сите терени, истовремено нудат пријатно чувство кое обезбедува удобна внатрешност благодарение на непобедливата комбинација на Heathered поставата и структурираната изолација инспирирана од Aeroloft технологијата. Плетениот материјал во горниот дел ги загрева вашите стапала, а кожните слоеви во пределот на прстите го спречуваат продирањето на водата.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетен горен дел
 • Заштитни кожни слоеви во пределот на прстите и други водоотпорни области
 • Aeroloft технологија
 • Storm-Tread ѓон со микро жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош