Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2
Детски патики
Код на производ:
(3022860-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Grade School UA Charged Pursuit 2

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
2.552 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32 20
 • 1.5 33 20.5
 • 2 33.5 21
 • 2.5 34 21.5
 • 3 35 22
 • 3.5 35.5 22.5
 • 4 36 23
 • 4.5 36.5 23.5
 • 5 37.5 23.5
 • 5.5 38 24.5
 • 6 38.5 25
 • 7 40 26
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 12.5 12.5
 • 13 13
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour UA GS Charged Pursuit 2 се детски патики за трчање за сите тркачи на кои им е потребна флексибилност, удобност и разновидност на патеката. Горниот дел е изработен од совршено лесен и мрежен материјал што дише, кој носи постојана циркулација на воздухот. Влошките исполнети со пена околу глуждот и под јазикот ја зголемуваат удобноста за време на интензивен тренинг. Средниот ѓон е исполнет со двојна пена која е поцврста под петицата и помека на предната страна и обезбедува врвна комбинација на удобност и враќање на експлозивна енергија при секој контакт со земјата. Цврстиот и издржлив гумен ѓон обезбедува поддршка во областите на најголем стрес и придонесува за поголема издржливост и супериорно држење на земјата. Овие унисекс патики за трчање се одличен сојузник за постигнување на најдобри перформанси на тренинзите.Спецификација: Детски патики за трчање Врвки Мрежест горен дел што дише Наполнета Cushioning® пена за среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour UA GS Charged Pursuit 2 се детски патики за трчање за сите тркачи на кои им е потребна флексибилност, удобност и разновидност на патеката. Горниот дел е изработен од совршено лесен и мрежен материјал што дише, кој носи постојана циркулација на воздухот. Влошките исполнети со пена околу глуждот и под јазикот ја зголемуваат удобноста за време на интензивен тренинг. Средниот ѓон е исполнет со двојна пена која е поцврста под петицата и помека на предната страна и обезбедува врвна комбинација на удобност и враќање на експлозивна енергија при секој контакт со земјата. Цврстиот и издржлив гумен ѓон обезбедува поддршка во областите на најголем стрес и придонесува за поголема издржливост и супериорно држење на земјата. Овие унисекс патики за трчање се одличен сојузник за постигнување на најдобри перформанси на тренинзите.
Спецификација:

 • Детски патики за трчање
 • Врвки
 • Мрежест горен дел што дише
 • Наполнета Cushioning® пена за среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 32 20
  1.5 33 20.5
  2 33.5 21
  2.5 34 21.5
  3 35 22
  3.5 35.5 22.5
  4 36 23
  4.5 36.5 23.5
  5 37.5 23.5
  5.5 38 24.5
  6 38.5 25
  7 40 26
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош