Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
adidas Copa Sense.1
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(HR1853)
adidas

adidas Copa Sense.1

Претходна цена
7.988 ДЕН
Моментална цена
7.988 ДЕН
Цена со попуст
6.390 ДЕН
Заштеда: 1.598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Copa Sense.1 унисекс копачките се дизајнирани за подобри перформанси на терени со вештачка трева без разлика дали играте фудбал рекреативно или професионално. Сакајте ги соиграчите, почитувајте ги ривалите, направете ја фудбалската топка вашиот омилен реквизит со избирање на вистинскиот модел на патики. Направени се на предната страна од природна кожа која нуди мека удобност и издржливост и го подобрува приемот на топката. Технологијата Touchpod ги апсорбира ударите на топкатата. Дизајнот на моделот го олеснува облекувањето, а врвките го чуваат стапалото безбедно додека го менувате темпото и насоката на трчањето. Средниот Eva Foam ѓон обезбедува меко чувство и сигурно прилепување на површина, така што секој чекор е удобен и пријатен. Почувствувајте ја играта во adidas Copa Sense. 1 копачките и покажете го својот потенцијал. Спецификација: Унисекс копачки за игра на вештачка трева Touchpod подлога Врвки Eva Foam среден ѓон Горен дел: синтетика, кожа Гумен ѓон.
Подетално

adidas Copa Sense.1 унисекс копачките се дизајнирани за подобри перформанси на терени со вештачка трева без разлика дали играте фудбал рекреативно или професионално. Сакајте ги соиграчите, почитувајте ги ривалите, направете ја фудбалската топка вашиот омилен реквизит со избирање на вистинскиот модел на патики. Направени се на предната страна од природна кожа која нуди мека удобност и издржливост и го подобрува приемот на топката. Технологијата Touchpod ги апсорбира ударите на топкатата. Дизајнот на моделот го олеснува облекувањето, а врвките го чуваат стапалото безбедно додека го менувате темпото и насоката на трчањето. Средниот Eva Foam ѓон обезбедува меко чувство и сигурно прилепување на површина, така што секој чекор е удобен и пријатен. Почувствувајте ја играта во adidas Copa Sense. 1 копачките и покажете го својот потенцијал.
Спецификација:

 • Унисекс копачки за игра на вештачка трева
 • Touchpod подлога
 • Врвки
 • Eva Foam среден ѓон
 • Горен дел: синтетика, кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош