Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
adidas EASTRAIL 2
Машки outdoor патики
Код на производ:
(GZ3016)
adidas

adidas EASTRAIL 2

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте ја слободата во adidas EASTRAIL 2 машките outdoor патики. Слоевите отпорни на триење на мрежестиот горен дел го спречуваат триењето за време на големите авантури, додека лесната амортизација обезбедува удобност под нозете. Дури и на нерамен терен, Traxion ѓонот обезбедува сигурна подлога. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежествен горен дел отпорен на абење со синтетички прекривки Обликувано газиште EVA среден ѓон Traxion ѓон.
Подетално

Почувствувајте ја слободата во adidas EASTRAIL 2 машките outdoor патики. Слоевите отпорни на триење на мрежестиот горен дел го спречуваат триењето за време на големите авантури, додека лесната амортизација обезбедува удобност под нозете. Дури и на нерамен терен, Traxion ѓонот обезбедува сигурна подлога.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежествен горен дел отпорен на абење со синтетички прекривки
 • Обликувано газиште
 • EVA среден ѓон
 • Traxion ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош