Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
Женски патики
Код на производ:
(DH3158-002)
NIKE

NIKE Court Vision Low Next Nature

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Low Next Nature се женски lifestyle патики. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел со прошиени слоеви го зачувува духот на легендарниот оригинален стил. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали инспирирани од легендарните кошаркарски модели од 80-тите. Вградениот плиток отвор изгледа добро и на во допир со нозете е пријатен и удобен. Перфорацијата во пределот на прстите и на страните ја зголемува удобноста и прозрачност. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично прилепување на површина. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил Врвки Горен дел од вистинска и синтетичка кожа Гумен ѓон .
Подетално

Nike Court Vision Low Next Nature се женски lifestyle патики. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивниот остар горен дел со прошиени слоеви го зачувува духот на легендарниот оригинален стил. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали инспирирани од легендарните кошаркарски модели од 80-тите. Вградениот плиток отвор изгледа добро и на во допир со нозете е пријатен и удобен. Перфорацијата во пределот на прстите и на страните ја зголемува удобноста и прозрачност. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично прилепување на површина.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DM0113-101
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CI7523-009
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Помош