Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MC TRAINER 2
NIKE MC TRAINER 2
NIKE MC TRAINER 2
NIKE MC TRAINER 2
NIKE MC TRAINER 2
NIKE MC TRAINER 2
NIKE MC TRAINER 2
NIKE MC TRAINER 2
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DM0823-500)
NIKE

NIKE MC TRAINER 2

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike MC Trainer 2 се машки патики за тренинг кои ќе ви овозможат сигурен тренинг. Тие се олицетворение е повеќенаменска моќност која комбинира разноврсност, стабилност и долготрајност, за да можете да останете доследни на вашите планови за вежбање. Во овие патики можете да тренирате со различен интензитет без да мора да го паузирате тренингот, за да ја менувате опремата за тренинг. Спецификација: Плиток профил Врвки Поширока основа во пределот нна петицата Мрежест горен дел Дополнителни слоеви во пределот на палецот и врвките за долготрајност Пенест среден ѓон Гумен ѓон .
Подетално

Nike MC Trainer 2 се машки патики за тренинг кои ќе ви овозможат сигурен тренинг. Тие се олицетворение е повеќенаменска моќност која комбинира разноврсност, стабилност и долготрајност, за да можете да останете доследни на вашите планови за вежбање. Во овие патики можете да тренирате со различен интензитет без да мора да го паузирате тренингот, за да ја менувате опремата за тренинг.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Поширока основа во пределот нна петицата
 • Мрежест горен дел
 • Дополнителни слоеви во пределот на палецот и врвките за долготрајност
 • Пенест среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош