Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(DH7723-611)
NIKE

NIKE Streetgato

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Најмалите ќе бидат во центарот на вниманието со Nike Streetgato детските патики за фудбал. Тие ги комбинираат дизајнерските детали за добри перформанси во играта со урбан изглед, така што малите можат да бидат подготвени за фудбалски натпревар каде ѝ да се наоѓаат. Редизајнираниот ѓон обезбедува постојано добро прилепување на мали терени. Велурот во горниот дел нуди совршен секојдневен изглед без разлика дали играат на улица или се релаксираат на свој начин. Спецификација: Детски патики за фудбал Плиток профил Врвки Природна кожа и горен дел од велур Гумен ѓон .
Подетално

Најмалите ќе бидат во центарот на вниманието со Nike Streetgato детските патики за фудбал. Тие ги комбинираат дизајнерските детали за добри перформанси во играта со урбан изглед, така што малите можат да бидат подготвени за фудбалски натпревар каде ѝ да се наоѓаат. Редизајнираниот ѓон обезбедува постојано добро прилепување на мали терени. Велурот во горниот дел нуди совршен секојдневен изглед без разлика дали играат на улица или се релаксираат на свој начин.
Спецификација:

 • Детски патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Природна кожа и горен дел од велур
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DH7723-146
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DH7723-010
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Помош