Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(GY2117)
Reebok

Reebok Nano X2 TR Adventure

Претходна цена
8.790 ДЕН
Моментална цена
8.790 ДЕН
Цена со попуст
7.032 ДЕН
Заштеда: 1.758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NANO X2 TR ADVENTURE се машки патики за тренинг, дизајнирани за вашето уживање. Патиките се одликуваат со вообичањн крој и создадени се за тренинг на отворено. Горништето od Ripstop и најлон обезбедува максимална прозрачност, ги одржува вашите стапала суви и обезбедува одлична издржливост. Средниот FloatRide Energy Foam ѓон обезбедува максимална амортизација и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Floatride енергетската пена во предниот дел на стапалото ви дава удобност, додека зајакнатата крагна за пета ја подобрува кондицијата. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост, одлично прилепуваљњ на површина и обезбедува долготрајност. Ако сакате максимална поддршка и најдобри резултати за време на тренингот, облечете ги овие Reebok функционални патики и уживајте во вежбањето. Спецификација: Машки патики за тренинг Горен дел: Ripstop и најлон Плиток профил Врвки FloatRide енергетска пена среден ѓон Гумен надворешен ѓон.
Подетално

NANO X2 TR ADVENTURE се машки патики за тренинг, дизајнирани за вашето уживање. Патиките се одликуваат со вообичањн крој и создадени се за тренинг на отворено. Горништето od Ripstop и најлон обезбедува максимална прозрачност, ги одржува вашите стапала суви и обезбедува одлична издржливост. Средниот FloatRide Energy Foam ѓон обезбедува максимална амортизација и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Floatride енергетската пена во предниот дел на стапалото ви дава удобност, додека зајакнатата крагна за пета ја подобрува кондицијата. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост, одлично прилепуваљњ на површина и обезбедува долготрајност. Ако сакате максимална поддршка и најдобри резултати за време на тренингот, облечете ги овие Reebok функционални патики и уживајте во вежбањето.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Горен дел: Ripstop и најлон
 • Плиток профил
 • Врвки
 • FloatRide енергетска пена среден ѓон
 • Гумен надворешен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5
  14
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6211
  4.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW1997
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош