Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
adidas PREDATOR EDGE.1 TF
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(GZ6101)
adidas

adidas PREDATOR EDGE.1 TF

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
9.488 ДЕН
Моментална цена
9.488 ДЕН
Цена со попуст
7.590 ДЕН
Заштеда: 1.898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прикажете сосема нова страна на вашата игра во adidas Predator Edge. 1 TF машките копачки за фудбал дизајнирани за игра на вештачка трева. Нивното Zone Skin горниште вклучува дискретни ребрести делови, секој нагласен со различен тип на контакт помеѓу патиките и топката. Приспособливиот PRIMEKNIT отвор на патиката ја заглавува вашата нога додека воспоставувате контрола над топката. Средниот BOUNCE ѓон е тука да ви ја даде толку посакуваната флексибилност. Спецификација: Дизајнирани за игра на вештачка трева Плиток профил Без врвки PRIMEKNIT горниште Zone Skin PRIMEKNIT горниште BOUNCE среден ѓон.
Подетално

Прикажете сосема нова страна на вашата игра во adidas Predator Edge. 1 TF машките копачки за фудбал дизајнирани за игра на вештачка трева. Нивното Zone Skin горниште вклучува дискретни ребрести делови, секој нагласен со различен тип на контакт помеѓу патиките и топката. Приспособливиот PRIMEKNIT отвор на патиката ја заглавува вашата нога додека воспоставувате контрола над топката. Средниот BOUNCE ѓон е тука да ви ја даде толку посакуваната флексибилност.
Спецификација:

 • Дизајнирани за игра на вештачка трева
 • Плиток профил
 • Без врвки
 • PRIMEKNIT горниште
 • Zone Skin
 • PRIMEKNIT горниште
 • BOUNCE среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош