Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC
Детски патики
Код на производ:
(GY6633)
adidas

adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC

Претходна цена
3.288 ДЕН
Моментална цена
3.288 ДЕН
Цена со попуст
2.630 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K 17 9
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC детските унисекс патики за бебиња и мали деца имаат забавна графика со Дизни херојот, Мики Маус. Цврстиот гумен ѓон поддржува ситни чекори и висок стил кој е добра потпора за глуждовите. Велкро ременот го олеснува облекувањето и соблекувањето бидејќи малите немаат време за губење. Спецификација: Плиток профил Велкро Синтетичко горниште Текстилна внатрешност Гумен ѓон ©Disney.
Подетално

adidas HOOPS MID 3.0 MICKEY AC детските унисекс патики за бебиња и мали деца имаат забавна графика со Дизни херојот, Мики Маус. Цврстиот гумен ѓон поддржува ситни чекори и висок стил кој е добра потпора за глуждовите. Велкро ременот го олеснува облекувањето и соблекувањето бидејќи малите немаат време за губење.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро
 • Синтетичко горниште
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон
 • ©Disney

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1K 17 9
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош