Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DH5425-004)
NIKE

NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2

Претходна цена
12.790 ДЕН
Моментална цена
12.790 ДЕН
Цена со попуст
10.232 ДЕН
Заштеда: 2.558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2 се машки патики за трчање кои ќе ви помогнат да го достигнете својот максимум на патеката. Со исклучителен дизајн и најинтензивното чувство за брзина, овие патики ќе бидат вашиот најдобар сојузник. Развиената Flyknit зона на горниот дел внесува прозрачност на местата каде што е најпотребна и ви ја дава потребната свежина на стапалата. Силната и издржлива текстура обезбедува поддршка, стабилност и безбедност со секој нов метар што го поминувате. Лесната и нежна пена обезбедува поддршка во три фази од вашиот чекор. Обезбедува флексибилност кога стапалото се крева од земјата, лесен чекор кога стапалото се движи напред и амортизирање кога е во контакт со земјата. Прозрачни и безбедни, тие се едни од нашите најпроверени патики. Без разлика дали трчате професионално или само како аматер, овие Nike патики ќе одговорат на сите предизвици што ги поставувате пред нив. Спецификација: Машки патики за трчање Горниште: Flyknit мрежест материјал Врвки Плиток профил Флексибилен ѓон.
Подетално

Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2 се машки патики за трчање кои ќе ви помогнат да го достигнете својот максимум на патеката. Со исклучителен дизајн и најинтензивното чувство за брзина, овие патики ќе бидат вашиот најдобар сојузник. Развиената Flyknit зона на горниот дел внесува прозрачност на местата каде што е најпотребна и ви ја дава потребната свежина на стапалата. Силната и издржлива текстура обезбедува поддршка, стабилност и безбедност со секој нов метар што го поминувате. Лесната и нежна пена обезбедува поддршка во три фази од вашиот чекор. Обезбедува флексибилност кога стапалото се крева од земјата, лесен чекор кога стапалото се движи напред и амортизирање кога е во контакт со земјата. Прозрачни и безбедни, тие се едни од нашите најпроверени патики. Без разлика дали трчате професионално или само како аматер, овие Nike патики ќе одговорат на сите предизвици што ги поставувате пред нив.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Горниште: Flyknit мрежест материјал
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Флексибилен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DH4071-102
  6.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DA8535-001
  6.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.190 ДЕН
  Помош