Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DH3393-601)
NIKE

NIKE SuperRep Go 3 Flyknit Next Nature

Претходна цена
7.090 ДЕН
Моментална цена
7.090 ДЕН
Цена со попуст
5.672 ДЕН
Заштеда: 1.418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SuperRep Go 3 Flyknit „Next Nature“ женските патики за тренинг се радикална дизајнерска приказна заснована на одржливост и иновации. Направена од најмалку 20% рециклирана содржина, зонираната Flyknit конструкција го обвиткува вашето стапало во 360 степени на удобност и поддршка. Средниот ѓон од пена ви обезбедува удобност за време на тренинзи со висок интензитет. Лесниот дизајн ви овозможува да ги носите со себе насекаде, каде ѝ да ве однесе следниот тренинг. Направен од рециклирани материјали, еластичниот Flyknit горен дел е стратешки зониран за да помогне при странично движење. Пената во средниот ѓон е измешана со Nike Grind материјал за нов дизајн на средниот ѓон кој е поудобен, постабилен и поодржлив. Со модифицирање на тежината на горниот дел, средниот ѓон и ѓонот, создадовме флексибилни патики кои се многу повеќе од класичен модел. Тие се опремени со сè што ви треба за најсложените тренинзи, но сепак се совршено удобни за носење додека шетате низ градот. Флексибилноста на новиот дизајн ги прави целосно едноставни. Модифицираниот горен дел од Flyknit ткаенина со енергична шара обезбедува функционалност и интересен изглед. Овој модел е стратешки зониран за да ви обезбеди стабилност при брзи движења. Лесната пена е усовршена и сега е уште помека, обезбедувајќи ви неверојатна удобност. Флексибилните жлебови на ѓонот овозможуваат стапалото да се витка природно. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки Цик-цак шевови Горен плетен дел Среден ѓон од мека пена Ѓон со стратешки поставени гумени зони .
Подетално

Nike SuperRep Go 3 Flyknit „Next Nature“ женските патики за тренинг се радикална дизајнерска приказна заснована на одржливост и иновации. Направена од најмалку 20% рециклирана содржина, зонираната Flyknit конструкција го обвиткува вашето стапало во 360 степени на удобност и поддршка. Средниот ѓон од пена ви обезбедува удобност за време на тренинзи со висок интензитет. Лесниот дизајн ви овозможува да ги носите со себе насекаде, каде ѝ да ве однесе следниот тренинг. Направен од рециклирани материјали, еластичниот Flyknit горен дел е стратешки зониран за да помогне при странично движење. Пената во средниот ѓон е измешана со Nike Grind материјал за нов дизајн на средниот ѓон кој е поудобен, постабилен и поодржлив. Со модифицирање на тежината на горниот дел, средниот ѓон и ѓонот, создадовме флексибилни патики кои се многу повеќе од класичен модел. Тие се опремени со сè што ви треба за најсложените тренинзи, но сепак се совршено удобни за носење додека шетате низ градот. Флексибилноста на новиот дизајн ги прави целосно едноставни. Модифицираниот горен дел од Flyknit ткаенина со енергична шара обезбедува функционалност и интересен изглед. Овој модел е стратешки зониран за да ви обезбеди стабилност при брзи движења. Лесната пена е усовршена и сега е уште помека, обезбедувајќи ви неверојатна удобност. Флексибилните жлебови на ѓонот овозможуваат стапалото да се витка природно.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Цик-цак шевови
 • Горен плетен дел
 • Среден ѓон од мека пена
 • Ѓон со стратешки поставени гумени зони

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DD9285-601
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Помош