Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
HELLY HANSEN TSUGA
Машки кондури
Код на производ:
(11454-992)
HELLY HANSEN

HELLY HANSEN TSUGA

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
7.690 ДЕН
Моментална цена
7.690 ДЕН
Цена со попуст
6.152 ДЕН
Заштеда: 1.538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 46
 • 12 46.5
 • 12.5 47
 • 13 48
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Helly Hansen TSUGA се lifestyle, згодни, робусни и лежерни машки чевли. Модерни и удобни, овие чевли се идеални за сите прилики. Класичниот среден ѓон EVA во комбинација со долг и цврст надворешен ѓон обезбедува одлична влечна сила. Безвременскиот ретро стил е постигнат со горен дел од нубук кожа со богат изглед. Спецификација: Длабок профил Вртење Брзо сушење HH® Водоотпорен горен дел од нубук кожа HH® Comfort влошка ЕВА среден ѓон Гумен ѓон HH® Max-Grip HH® Seam-Shield запечатени шавови.
Подетално

Helly Hansen TSUGA се lifestyle, згодни, робусни и лежерни машки чевли. Модерни и удобни, овие чевли се идеални за сите прилики. Класичниот среден ѓон EVA во комбинација со долг и цврст надворешен ѓон обезбедува одлична влечна сила. Безвременскиот ретро стил е постигнат со горен дел од нубук кожа со богат изглед.
Спецификација:

 • Длабок профил
 • Вртење
 • Брзо сушење HH®
 • Водоотпорен горен дел од нубук кожа
 • HH® Comfort влошка
 • ЕВА среден ѓон
 • Гумен ѓон HH® Max-Grip
 • HH® Seam-Shield запечатени шавови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд HELLY HANSEN
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7 40
  7.5 40.5
  8 41
  8.5 42
  9 42.5
  9.5 43
  10 44
  10.5 44.5
  11 45
  11.5 46
  12 46.5
  12.5 47
  13 48
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош