Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
adidas ADISTAR 1
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GY1689)
adidas

adidas ADISTAR 1

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
8.888 ДЕН
Моментална цена
8.888 ДЕН
Цена со попуст
7.110 ДЕН
Заштеда: 1.778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADISTAR 1 женските патики за трчање се инспирирани од идејата за континуирано движење и тестирани се на преку 4500 километри. Овие патики ја комбинираат меката и лесна REPETITOR платформа со поцврстата REPETITOR+ пена за да создадат среден ѓон со двојна густина. 15% поцврстата EVA пена во пределот на петицата заштитува и помага да се стабилизира секој удар на петицата. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од мрежест материјал обликуван со внатрешна потпорна конструкција Специјално дизајнирани за женско стапало REPETITOR+ среден ѓон Continental™ гумен ѓон Тежина: 320 g Пад: 6 mm.
Подетално

adidas ADISTAR 1 женските патики за трчање се инспирирани од идејата за континуирано движење и тестирани се на преку 4500 километри. Овие патики ја комбинираат меката и лесна REPETITOR платформа со поцврстата REPETITOR+ пена за да создадат среден ѓон со двојна густина. 15% поцврстата EVA пена во пределот на петицата заштитува и помага да се стабилизира секој удар на петицата. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мрежест материјал обликуван со внатрешна потпорна конструкција
 • Специјално дизајнирани за женско стапало
 • REPETITOR+ среден ѓон
 • Continental™ гумен ѓон
 • Тежина: 320 g
 • Пад: 6 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош