Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Reebok Nano X2 TR Adventure
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(GY8905)
Reebok

Reebok Nano X2 TR Adventure

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
7.112 ДЕН
Заштеда: 1.778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NANO X2 TR ADVENTURE се женски патики за тренинг, дизајнирани за вашето уживање. Патиките се одликуваат со вообичањн крој и создадени се за тренинг на отворено. Горништето od Ripstop и најлон обезбедува максимална прозрачност, ги одржува вашите стапала суви и обезбедува одлична издржливост. Средниот FloatRide Energy Foam ѓон обезбедува максимална амортизација и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Floatride енергетската пена во предниот дел на стапалото ви дава удобност, додека зајакнатата крагна за пета ја подобрува кондицијата. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост, одлично прилепуваљњ на површина и обезбедува долготрајност. Ако сакате максимална поддршка и најдобри резултати за време на тренингот, облечете ги овие Reebok функционални патики и уживајте во вежбањето. Спецификација: Женски патики за тренинг Горен дел: Ripstop и најлон Плиток профил Врвки FloatRide енергетска пена среден ѓон Гумен надворешен ѓон.
Подетално

NANO X2 TR ADVENTURE се женски патики за тренинг, дизајнирани за вашето уживање. Патиките се одликуваат со вообичањн крој и создадени се за тренинг на отворено. Горништето od Ripstop и најлон обезбедува максимална прозрачност, ги одржува вашите стапала суви и обезбедува одлична издржливост. Средниот FloatRide Energy Foam ѓон обезбедува максимална амортизација и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Floatride енергетската пена во предниот дел на стапалото ви дава удобност, додека зајакнатата крагна за пета ја подобрува кондицијата. Гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливост, одлично прилепуваљњ на површина и обезбедува долготрајност. Ако сакате максимална поддршка и најдобри резултати за време на тренингот, облечете ги овие Reebok функционални патики и уживајте во вежбањето.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Горен дел: Ripstop и најлон
 • Плиток профил
 • Врвки
 • FloatRide енергетска пена среден ѓон
 • Гумен надворешен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4 34 21
  4.5 34.5 21.5
  5 35 22
  5.5 35.5 22.5
  6 36 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 38.5 25
  8.5 39 25.5
  9 40 26
  9.5 40.5 26.5
  10 41 27
  10.5 42 27.5
  11 42.5 28
  11.5 43 28.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW5150
  6.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX7551
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Помош