Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
adidas EASTRAIL 2 R.RDY
Женски outdoor патики
Код на производ:
(GZ1730)
adidas

adidas EASTRAIL 2 R.RDY

Претходна цена
6.988 ДЕН
Моментална цена
6.988 ДЕН
Цена со попуст
5.590 ДЕН
Заштеда: 1.398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Појдете на патеката со сигурност, без оглед на временските услови во adidas EASTRAIL 2 R.RDY женските outdoor патики. Благодарение на RAIN.RDY технологијата, дури и во влажни услови, овие патики ги одржуваат вашите стапала суви и топли. Ѓонот Traxion нуди повеќенасочно прилепување за да ги задржи вашите стапала сигурни и на мазни и на нерамни површини. Најдоброто нешто - нема период на адаптација, за да можете веднаш да скокнете во авантурата. adidas EASTRAIL 2 R.RDY женските outdoor патики се направени од рециклиран материјал Primegreen, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Водоотпорно, мрежесто горниште отпорно на абење Обликувано газиште EVA среден ѓон Traxion ѓон.
Подетално

Појдете на патеката со сигурност, без оглед на временските услови во adidas EASTRAIL 2 R.RDY женските outdoor патики. Благодарение на RAIN.RDY технологијата, дури и во влажни услови, овие патики ги одржуваат вашите стапала суви и топли. Ѓонот Traxion нуди повеќенасочно прилепување за да ги задржи вашите стапала сигурни и на мазни и на нерамни површини. Најдоброто нешто - нема период на адаптација, за да можете веднаш да скокнете во авантурата. adidas EASTRAIL 2 R.RDY женските outdoor патики се направени од рециклиран материјал Primegreen, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Водоотпорно, мрежесто горниште отпорно на абење
 • Обликувано газиште
 • EVA среден ѓон
 • Traxion ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош